ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Klänning 10695042
*
nr 1069 5042
Klänning
Marimekko, storlek: 38
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 19:45:59
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/11 20:20:05
1
Vinnande bud
14/11 13:50:14
2
600 kr
14/11 13:50:14
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: design europa finland finsk klänning marimekko norden nordeuropa nordeuropeisk textilier vintage
-
7062 Gardiner
2 längder. Längd: 190 cm, Marimekko, "Unikko", Mai..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:18
-
7058 Textil
Floral dekor, Bloomcraft, ca 5 m
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:59
*
Klänning
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5042
Klänning
Marimekko, storlek: 38
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/11 20:20:05 | 1 | Vinnande bud |
14/11 13:50:14 | 2 | 600 kr |
14/11 13:50:14 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: design europa finland finsk klänning marimekko norden nordeuropa nordeuropeisk textilier vintage
-
7062 Gardiner
2 längder. Längd: 190 cm, Marimekko, "Unikko", Mai..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:18 -
7058 Textil
Floral dekor, Bloomcraft, ca 5 m
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:59